Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 4 września 2016

Bielawa, wędkarz na podwójnym gazie wjeżdża w płot.4 września około godziny 17:00 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej zadysponował cztery zastępy do akcji ratowniczej na osiedlu Europejskim w Bielawie. Kierowca samochodu marki Skoda wjechał w ogrodzenie, skrzynkę gazową i elektryczną.
Jak ustalili bielawscy policjanci, 56-letni obywatel Korei, wyjeżdżając z "Cegielni" na osiedlu Europejskim zahaczył przodem samochodu o skrzynkę gazową i elektryczną jednej z posesji, uszkodzając również w swoim pojeździe zbiornik paliwa. Na szczęście nie doszło do rozszczelnienia instalacji w uszkodzonej szafce przyłącza gazowego. Kierujący skodą miał 2,08 promila alkoholu - poinformował: podinsp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.