Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 15 września 2016

Dzierżoniów, ucieczka po śmiertelnym potrąceniu pieszego. Sprawca już w areszcie15 września około godziny 8:00 doszło do potrącenia pieszego na przejściu, przy przystanku między osiedlem Kolorowym a Błękitnym w Dzierżoniowie. Najprawdopodobniej kierowca samochodu osobowego jadąc ulicą Piastowską od ronda Polskiego Państwa Podziemnego w stronę centrum nie zauważył przechodzącego po przejściu mężczyzny i go potrącił.
Poszkodowanego zespół pogotowia ratunkowego zabrał na izbę przyjęć szpitala w Dzierżoniowie niestety tam w wyniku odniesionych obrażeń zmarł. Sprawca potrącenia odjechał z miejsca zdarzenia. Policja na miejscu zabezpieczyła wszystkie ślady sporządzając stosowną dokumentację. Policjanci ustalili, że kierujący samochodem marki Ford, porzucił uszkodzone auto na jednym z podwórek przy ulicy 11 listopada w Dzierżoniowie. Auto prowadził 21-letni mieszkaniec Pieszyc, który został zatrzymany. Poinformował podinsp. Mariusz Furgała z Komendy Powiatowej Policji w Dzierżoniowie.