Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 2 października 2014

Dzierżoniów, zaproszenie na piknik militarny

W  Dzierżoniowie na terenie starej Parowozowni  od godz. 16.00 w piątek 3 października, przyjeżdżają  miłośnicy militariów. A w sobotę 4 października, od godziny 10 na teren parowozowni będą mogli wejść widzowie. 

Tak było na pikniku w  2011 r.
W  sobotnie południe  zabytkowe pojazdy jako kolumna wojskowa wyruszy w miasto. Zajadą na Dzierżoniowski Rynek na krótki postój, gdzie będzie można wykonać ciekawe zdjęcia przy  pojazdach. 
O godzinie 15.00  przewidziana jest inscenizacja historyczna z okresu II wojny światowej. Zostanie rozegrana w pobliżu zabytkowej parowozowni, na terenie przylegającym prze estakadzie ulicy Strumykowej.  
Teren jutrzejszej bitwy.
Wstęp bezpłatny, więcej informacji na Dz-ow.

Przyjazd pierwszych ekip, piątek 3 październik 2014 r. 
Pierwsze spotkania w międzynarodowym składzie, piątek 3 październik 2014 r. I omawianie przygotowań na jesienną wyprawę do  Francji.  

Teren parowozowni wrzesień 2011 r.

Parowozownia , wrzesień 2011 r.