Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 31 października 2014

Droga Dzierżoniów - Łagiewniki, otwarta.

Droga Dzierżoniów - Łagiewniki już otwarta. 
Przebudowa drogi rozpoczęła się początkiem maja 2012 roku. Ksiądz prałat Z. Kokoszka z dekanatu Dzierżoniów północ, poświęcił nowo oddaną drogę.  
Przedstawiciele generalnego wykonawcy


W chwilę po przecięciu taśmy, przejechał obok nas motocyklista który testował z jaką prędkością można teraz wjechać na Dębową Górę.  Wyniku się nie dowiedzieliśmy  ponieważ policjanci byli zajęci ruchem przy dzierżoniowskim cmentarzu.
Policjanci poinformowali, że skończyło się tylko upomnieniem. Następnie udali się do następnego zdarzenia na nowo oddanej drodze. Opis niżej.   

Mniej szczęścia miał kierujący ciągnikiem, który wjechał w dostawczego Fiata. Dla którego skończyło się tylko na mandacie. 

Pierwsza kolzja na nowo oddanym odcinku drogi,

Aż strach pomyśleć co się stanie następnego dnia. Dlatego że drogą świetnie się jedzie. Więc uważajmy.
Więcej moich zdjęć z otwarcia >TUTAJ< a z kolizji >TUTAJ