Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 27 września 2015

Sulistrowiczki, naiwność "pożytecznych idiotów" w sprawie imigrantów

Nie wyobrażam sobie co będzie robiła setka imigrantów w Sulistrowiczkach które liczą teraz około 140 mieszkańców. Jest kościół, jeden sklep i przystanek. Nawet jak część pojedzie do pracy na Bielany, to co będą robić po pracy. Będą spacerować po miejscowości w której niema nawet chodnika?
Nigdy nie opisywałem spraw ogólnych, ale to co się nam próbują  sprzedać w mediach oficjalnych na temat uchodźców jest inne niż to rozumieją społeczności lokalne.  
Proszę obejrzeć  filmik wrzucony  styczeń 2014 (szkoda że trzeba czytać) . To film o tym, co stanie się z zachodnią kulturą na fali multikulti, czego orędownikiem są Niemcy. Zderzenie Hitlera z Żydami jest celowym zabiegiem, pokazuje niedorzeczność idei oraz naiwność "pożytecznych idiotów". To bardzo aktualne w kontekście najazdu imigrantów na Europę. Nazywajmy rzeczy po imieniu.Więcej informacji w opisie filmu pod spodem.

A co należy zrobić dokładnie diagnozuje Max w filmiku poniżej

Tylko dlaczego żaden z polityków nie mówi wyraźnie co należy zrobić. Niby Korwin taki radykalny, a  jak mówi Max to robi wrogą  robotę wstawiając nie tych ludzi na listy wyborcze.


UWAGA!!! Większość konfliktów wojennych oraz etnicznych wewnątrz krajów multikulturowych wynika z wieloetniczności, a najspokojniejsze państwa na świecie to państwa monogamiczne rasowo i kulturowo!
Dlatego powinniśmy przyjąć polaków ze wschodu. 
Powinniśmy mówić; Polska dla Polaków, bo to jedyna szansa na uratowanie naszej cywilizacji zachodniej.