Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 1 września 2015

Bielawa, wypadek

30 sierpnia 2015 roku, około godziny 8.00 w Bielawie na ulicy Wolności przy skrzyżowaniu z ul. 3 maja doszło do zdarzenia drogowego.Z informacji świadków wynika, że kierujący samochodem osobowym marki Ford Mondeo (kolor zielony) wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Przedwiośnie wjechał w jadącego ulicą Wolności, samochód marki Opel Astra.
W wyniku uderzenia, samochód marki Opel, ściął lustro i słupki zatrzymując się przy żywopłocie na chodniku. W aucie podróżowało między innymi dziecko, które zostało przewiezione do szpitala na badania.
Na miejscu zdarzenia pracował technik technik policyjny, natomiast inni policjanci przeglądali monitoring na trasie ewentualnej ucieczki sprawcy wypadku.