Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 6 września 2015

Łagiewniki, dachowanie Seata na "Drodze Śmierci"

6 września 2015 roku około godziny 19:10 na DK nr 8 przy wyjeździe z Łagiewnik w kierunku Wrocławia, doszło do zdarzenia drogowego. Dachował Seat na pierwszym zakręcie od stacji paliw. Szczęśliwie prowadzącej nic się nie stało. Na miejscu pracowała policja, pogotowie ratunkowe oraz strażacy z PSP Dzierżoniów i OSP Łagiewniki, którzy kierowali ruchem.
A tak opisał zdarzenie świadek P. Piotr 
Wyglądało, to groźnie w momencie gdy kierująca straciła nagle panowanie nad kierownicą a potem dachowała. Jechałem za nią dwa auta z tyłu. W momencie drugiej kontry kierownica auto wystrzelilo w pole jak z procy. Mokra nawierzchnia, lekki tył. Piszę to do wszystkich, bo biegnąc do poszkodowanej konta okiem patrzyłem jak większość obojętnie tylko przejeżdża i nic nie robi. - wyglądało to tak jakby się zastanawiali - jej wina czy nie i czy pomoc czy nie. Podziękowania dla pary która wezwała telefonicznie pomoc i pomogła mi wyciągnąć ta kobietę. Pamiętajmy, najpierw ratujmy życie a potem osadzajmy. Wielkie uznania dla wszystkich służb, szybko sprawnie i bezpiecznie.

0


Dachowanie na drodze "śmierci", tym razem się udało.
Posted by TVSleza on 6 września 2015
0