Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 14 marca 2015

Wilków, kolejna kolizja na "8"


14 marca 2015 roku, około godz. 6:20, przy padającym śniegu z deszczem na drodze krajowej nr 8 przy wjeździe do Wilkowa od Łagiewnik  doszło do kolizji. 


Prawdopodobnie kierującego samochodem  Alfa Romeo, jadącego w kierunku Kłodzka, na łuku drogi wyniosło na przeciwny pas drogi. Gdzie zajechał drogę  jadącemu w przeciwną stronę kierowcy. Prowadzący Opela Vectrę próbował uniknąć kolizji ratował się jazdą poboczem, co nie uratowało go od znacznego uszkodzenia auta, ale na pewno uniknął zderzenia czołowego. Na szczęście nikt nie odniósł obrażeń. Na miejsce zadysponowany został wóz ratownictwa drogowego z OSP Niemcza i jednostka PSP z Dzierżoniowa w celu zebrania płynów eksploatacyjnych i fragmentów uszkodzonych aut. Ruch w miejscu zdarzenia odbywał się naprzemiennie.    


Więcej zdjęć w galerii >TUTAJ<