Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.sobota, 28 marca 2015

Dzierżoniów, kolizja na Wrocławskiej

27 marca po godzinie 16:00 na ulicy Wrocławskiej w Dzierżoniowie na wysokości szkoły podstawowej, przed pasami dla pieszych doszło do kolizji drogowej.
 Kierujący samochodem marki Volkswagen Passat zatrzymał się przed przejściem dla pieszych, na których znajdowali się piesi. Jadący za nim kierowca jadący Fiatem nie zachował bezpiecznej odległości i wjechał w stojącego Passata. Na miejsce zdarzenia przybył zespół karetki pogotowia który po udzieleniu pomocy (bardziej psychologicznej) dzieciom uczestniczącym w zdarzeniu, odjechał nikogo nie zabierając. Na miejscu zastęp straży pożarnej usunął plamę po płynach eksploatacyjnych z uszkodzonego Fiata.