Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.piątek, 4 sierpnia 2017

Uciechów, zderzenie trzech aut


4 sierpnia około godziny 9:30 doszło do zdarzenia drogowego na drodze Dzierżoniów-Łagiewniki. Na obwodnicy Uciechowa, między pierwszym zjazdem a wiaduktem, doszło do zderzenia trzech pojazdów. Najprawdopodobniej kierowca samochodu marki Opel, podczas wyprzedzania na łuku drogi samochodu marki Ford zahaczył wyprzedzany pojazd. W wyniku czego zjechał na przeciwny pas ruchu i wjechał w ciężarówkę marki Mercedes.
Szczęśliwie nikt nie odniósł obrażeń. Po około 30 minutach, gdy wszystkie pojazdy zostały przetransportowane w bezpieczne miejsce   a strażacy z PSP zneutralizowali wyciekłe płyny eksploatacyjne, ruch odbywał się bez utrudnień.