Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 9 sierpnia 2017

Bielawa, śmierć w autobusie


9 sierpnia około godziny 16:30 w autobusie komunikacji miejskiej doszło do tragicznego zdarzenia. Najprawdopodobniej podczas dojeżdżania autobusu do przystanku, przy ulicy Ostroszowickiej w Bielawie, starsza kobieta upadła na podłogę.
Pierwszy na miejscu był zastęp z OSP Bielawa. Zastał panią leżącą na podłodze. Zbadali puls i stwierdziwszy brak funkcji życiowych przystąpili do resuscytacja krążeniowo-oddechowej, którą prowadzili do przybycia zastępu z PSP. Po przyjechaniu zespołu pogotowia ratunkowego,  poszkodowana została przekazana lekarzowi. Cały czas prowadzona była reanimacja, niestety na obecną chwilę nie udało się przywrócić czynności życiowych - poinformował  asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji z PSP Dzierżoniów.
Technicy policyjni na miejscu wyjaśniali,  czy zgon był związany z uderzeniem czy też wylewem lub innym schorzeniem. Został zabezpieczony monitoring w autobusie. Ruch na ulicy Ostroszowickiej odbywał się wahadłowo.