Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.niedziela, 6 sierpnia 2017

Ostroszowice, wypadek na własne życzenie?


3 sierpnia około godziny 21:00 doszło do zdarzenia drogowego na ulicy Krótkiej. Kierowca samochodu marki Renault stracił panowanie nad pojazdem i wypadł z drogi. Poszkodowany mężczyzna po udzieleniu pomocy na miejscu został odwieziony na izbę przyjęć do szpitala.
Pierwsi  na miejsce zdarzenia dotarli strażacy z Ochotniczej Straży Pożarnej z Ostroszowic. Strażacy zastali samochód, który był poza pasem drogi. W pojeździe znajdował się kierowca z widocznymi otarciami, został ewakuowany na zewnątrz z uwagi na wyciek paliwa ze zbiornika samochodu. Gdy dotarły na miejsce zastępy Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa, to zastały ratowników OSP, którzy udzielali pomocy medycznej poszkodowanemu kierowcy. Strażacy PSP przejęli poszkodowanego a następnie przekazali go zespołowi ratownictwa medycznego. Wyciek paliwa z uszkodzonego pojazdu był niewielki i nie rozprzestrzeniał się. Dalsze działania prowadziła policja - poinformował asp. sztab. Wojciech Iwachów, dowódca akcji z Państwowej Straży Pożarnej w Dzierżoniowie. Więcej informacji po otrzymaniu oficjalnego komunikatu od oficera prasowego.