Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.czwartek, 19 listopada 2015

Pieszyce, wystawa STF

19 listopada 2015 roku, Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne zaprezentowało swoje prace  w Centrum Kultury w Pieszycach. Wernisaż otworzyła Dyrektor MBP-CK w Pieszycach Lidia Zakrzewska – Strózik oraz   Mirosław Marzec przedstawił cel i  zasady działania STF oraz zachęcał do wstąpienia w jego szeregi w celu wymiany doświadczeń i prezentacji swoich prac.


Sudeckie Towarzystwo Fotograficzne zrzesza grupę miłośników fotografii, zarówno amatorów jak i profesjonalistów, doskonalących swoje umiejętności oraz chcących dzielić się swoją wiedzą z innymi. W swoje szeregi zapraszamy wszystkich, których fascynuje zatrzymywanie w kadrze teraźniejszości, ciekawych momentów, ważnych wydarzeń oraz zwyczajnej codzienności.  Spotykamy się w każdy poniedziałek w naszym studiu, gdzie zapraszamy wszystkich pasjonatów fotografii.  Dzierżoniów, Rynek 36, III piętro o godz. 18.00. Telefon kontaktowy: 501 651 901 - Mirosław Marzec.


Więcej zdjęć na stronie STF >TUTAJ<