Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 4 listopada 2015

Bielawa, wędkarz wpadł do stawu3 listopada 2015 roku o godzinie 8:21 dyżurny Państwowej Straży Pożarnej z Dzierżoniowa został powiadomiony o wpadnięciu wędkarza do stawu przy ulicy Szewskiej w Bielawie. Na miejscu okazało się że wędkarz wpadł i zniknął pod wodą. Do zdarzenia dotarła również grupa płetwonurków z Wrocławia oraz strażacy z OSP w Łagiewnikach z łodzią pontonową. Strażacy przy pomocy pontonu i bosaków po godzinie odnaleźli topielca. 
Według relacji świadka łowiącego po przeciwnej stronie stawu "wędkarz (około 79 letni) sięgał wiaderkiem po wodę na stromym betonowym zboczu, gdzie wędkował, stracił równowagę i wpadł do wody. Gdy dobiegłem żeby pomóc w wydostaniu, zobaczyłem tylko bąbelki". Na miejscu ratownicy medyczni stwierdzili zgon.