Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.wtorek, 20 stycznia 2015

Nowizna, zderzenie czołowe

20 stycznia 2015 r. około godziny 6:20, na drodze wojewódzkiej 382 w Nowiźnie doszło do zderzenia czołowego samochodów osobowych.

Strażacy z OSP Mościsko po skończonej akcji.
Podczas gęstej mgły i lekko oblodzonej nawierzchni, kierowca Seata jadący w kierunku Świdnicy zdecydował się na wyprzedzanie ciężarówki. Tym manewrem doprowadził do zderzenia czołowego z nadjeżdżającym z naprzeciwka samochodem marki Skoda. Na szczęście kierowcy nie odnieśli poważnych obrażeń. Poszkodowany kierowca przez telefon 112 powiadomił o zdarzeniu. Na miejsce przyjechało pogotowie, policja wozy straży pożarnej. Po usunięciu z pasa drogi uszkodzonych samochodów o godzinie 7:40 ruch odbywał się już bez utrudnień.