Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 7 stycznia 2015

Dzierżoniów, wymuszenie pierwszeństwa

W Dzierżoniowie,  we wtorek 6 stycznia około godz. 14:30, na skrzyżowaniu ulicy Kopernika z Kilińskiego, doszło do kolizji dwóch samochodów.Kierujący samochodem marki BMW, wyjeżdżając z podporządkowanej ulicy Kopernika spowodował zderzenie z samochodem marki Ford, który jechał ulicą Kilińskiego w kierunku ulicy Kościuszki.
W wyniku zderzenia nikt nie ucierpiał, a uszkodzenia były niewielkie także kierowcy o własnych siłach zjechali na pobliski parking. 
Przybyły patrol policji, działania zakończył  nałożeniem  mandatu na sprawcę kolizji.    


Mnie zawsze zastanawia dlaczego kierowca  w tym wypadku nie zauważył nadjeżdżającego samochodu. Czy czasami reklamy, tablice informacyjne nie zasłaniają i rozpraszają uwagi. Kontenery stojące  przy skrzyżowaniu też nie ułatwiają. W cale nie tłumaczę kierowcy, bo stop należy respektować bezwzględnie.