Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.środa, 31 grudnia 2014

Audi zatrzymuje się w rowie.


Około godz. 21:30, 30 grudnia, miało miejsce zdarzenie drogowe. Samochód marki Audi na lekko ośnieżonej drodze, między Kietlicami a Owiesnem, wypadł z drogi.

 Kierowca podróżował sam i wyszedł ze zdarzenia bez szwanku, także nie była potrzebna pomoc medyczna. Dyżurny PSP Dzierżoniów zadysponował do zdarzenia lekki wóz ratownictwa technicznego oraz dwa wozy gaśnicze, w tym jeden OSP z Ostroszowic.


Przybyły patrol policji nie stwierdził u kierowcy stanu po spożyciu alkoholu. A kierujący wyjaśnił że na drodze zaskoczyła go obecność leżącego drzewa. Strażacy z OSP Ostroszowice zabezpieczali miejsce i służyli pomocą przy wyciągnięciu auta.
Więcej zdjęć >TUTAJ< oraz >TUTAJ<