Ślęża i Sobótka - kanał informacyjny

Ta testowa stronka (blog) ma informować o wszystkim co się dzieje wokół wyjątkowej Góry Ślęży. Jest to uzupełnienie do różnych informacji i wydarzeń lokalnych z bliższej i dalszej okolicy tej magicznej góry. Zapraszam do dodawania materiałów filmowych, zdjęciowych i tekstowych jak i darmowych ogłoszeń i reklam. Prosimy również o informacje o imprezach które mają się odbyć.poniedziałek, 24 września 2012

Diamentowe i Złote Gody w Dzierżoniowie

W dniu 23 września 2012 roku,  Urząd Stanu Cywilnego w Dzierżoniowie zorganizował uroczystość dla 24 par małżeńskich które zawarły związek małżeński w latach 1950 - 1961 r. Wśród par były trzy pary które obchodziły ,,Diamentową" rocznicę.

 Uroczystości  rozpoczęły się o godzinie 12 od mszy świętej w kościele Maryi Matki Kościoła, którą odprawił i homilię do jubilatów wygłosił, ks.proboszcz  Jarosław Leśniak.

Następnie w kinie Zbyszek został odczytany list od prezydenta Władysława Komorowskiego i zostały wręczone medale za długoletnie pożycie małżeńskie.Uroczystości uświetnił występ chóru ,,Kanon"  działającego przy DOK w Dzierżoniowie.

Więcej zdjęć w Galerii (link)